/

بیوگرافی و زندگینامه لاویچ Loveech

Loveech

Loveech در سال 2011

نام اصلی:حسین صباغی
تولد:۱۳۶۷ اول فروردین
محل تولد :اهل مشهد (ایران)
نوع موسیقی ها :بیکلام ، الکترونیک ، ترنس ، تکنو
حرفه :آهنگساز ، خواننده ، هنرمند ، طراح
شغل :طراحی و برنامه نویسی
رنگ مورد علاقه :نارنجی
تفریح :عکاسی
تارنمای مجازیWWW.LOVEECH.COM

Loveech

تصویر لاویچ در سال ۲۰۱۱

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حسین صباغی با نام هنری لاویچ  {Loveech} آهنگساز ، شاعر ، عکاس ایرانی است . در یکم فروردین سال ۱۳۶۷ [۲۱ مارس ۱۹۸۸] متولد شد.

 

درباره وی

 


 

لاویچ به موسیقی به عنوان یک شغل نگاه نمی کند و آهنگسازی را ، راهی برای بیان احساساتش می داند. او موزیک را از نوجوانی آغاز کرد و توانست در مدت کوتاهی موسیقی را فرا گیرد.تا به امروز استاد موسیقی نداشته است و موزیک را خود آموخته ، و با هیچ خواننده و آهنگسازی در حال حاضز همکاری نمی کند . گروه موسیقی ندارد و موسیقی تدریس می کند. ساز مورد علاقه لاویچ گیتار است و جاز و پیانو و ارگ از ساز های دیگر او هستند.

loveech

الگوی وی یک شخص نبوده ولی سبک و موزیک و راه هنرمندی چون استاد مایکل جکسون توانست او را در رسیدن به هدف یاری کند. به نظر لاویچ این هنرمند برای اینکه یک الگو باشد بهترین است ، لاویچ درباره فوت این موسیقیدان چنین نوشت 🙁برای مطالعه کلیک کنید). در انتخاب این راه اثار موسیقیدان های جهان قطعا بی تاثیر نبوده است از کودکی به موسیقی علاقه پیدا کرده و بیشتر موزیک بیکلام شنیده است.

از جمله آثار و هنرمندانی که به انان علاقمند است :

استاد ژان میشل ژار و موزیک آلبوم اکسیژن و مخصوصا اکسیژن ۴

و موزیک های بدون کلام پدرش (موریس ژار) که موسیقی متن فیلم (محمد رسوالله ) نمونه ای از آثار وی بوده است.

استاد روبرتو کونسینا ملقب رابرت مایلز و روبرتو میلانی و آلبوم زیبای سرزمین رویا

استادان “ریک جردن” و “بویلر” که در گروه “اسکو تر” آهنگسازی می کردند.

کنسرت های استاد یانی کریسومالیس

همچنین تنها دی جی ای که نظرش را جلب کرد ATB بود . رمیکس های ، اندره تنه برگر ، که موزیک های میشل ژار را باز سازی (میکس) کرده بود.

 

آثار و فعالیت هنری

 


loveech
لاویچ به گیتار علاقه زیادی داشت و به گیتار زدن می پرداخت. وی به طور حرفه ای در نوجوانی پیانو الکتریک و ارگ می نواخت و در سال های ۲۰۰۳ به بعد به طور فشرده به یادگیری تئوری موسیقی (علم موسیقی) روی آورد . این کار تا زمانی ادامه یافت که توانست تمام نوت ها ی موسیقی را بشناسد و تئوری موسیقی را بفهمد. سپس به موسیقی الکترونیک روی آورد.

بین سالهای ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ چند آهنگ توسط نرم افزار و کامپیوتر برای اولین بار ساخت که در آن زمان بد نشده بود ولی هنوز از نظر خود لاویچ ایراد داشت. آهنگ تنها آشنا و انتظار و آلبوم مسافر شب سیاهی (۲۰۰۵) / pop / rap) – و آلبوم اشک انتظار (۲۰۰۶) / rock / rap / dance وآلبوم آشنا (۲۰۰۷) / rap / dance [۲]در همین دوره ساخته و تنظیم شد.

loveechدر سال ۲۰۰۷ لاویچ روی این آهنگ ها خواند و موقت پخش شدند – که بعدا” بعضی اشعار وی توسط خوانندگان دیگری بدون اجازه خوانده شد. ترانه : آهای آدمهای دروغگو (Loveech – Hey Liar Human) توانست به عنوان یک موزیک رویال و رپ موفق باشد . شعر و آهنگ و آهنگسازی و تنظیم هم و همه توسط لاویچ انجام شد و در ابتدای سال ۲۰۰۸ به پایان رسید. و در این سال شروع کرد به جمع کردن البوم جدیدی که بعدا” Oversoul نام گرفت.

سال ۲۰۰۹ را با آلبوم راک و رپ Oversoul آغاز کرد . از جمله آهنگ هایی که در این البوم بود :

 

loveech ، آهنگ اهای ادمای دروغگو {پخش موقت}

بارون می باره {پخش موقت}

حقیقت مطلق {پخش موقت}

درخت {پخش موقت} آهنگ در سال ۲۰۰۶ ساخته شد.

و چند اهنگ دیگر که در کل ۱۰ آهنگ بودند.

پایان سال ۲۰۰۹ به دلیل اینکه احساس درونی لاویچ را کلمات و اشعار نمی توانستند بیان کنند و علاقه اش به نوازندگی و آهنگسازی – موسیقی بیکلام را انتخاب کرد و نقطه امید خود را با انتشار آلبوم رسما” حرفه ای Glucose دید ، این آلبوم تشکیل شده‌است از ۸ آهنگ بی کلام که با ملودی روان و آرامش بخشی ترکیب شده‌است و زمان کلی آلبوم ۳۳ دقیقه می‌باشد. این اولین آلبوم به سبک موسیقی بدون کلام در نوع خود است. ریتم خشن و دلهره آور اکثر آهنگ‌ها را یک ملودی آرامش بخش کمرنگ کرده و شما می‌توانید در دلهره آور ترین دقایق زندگی با گوش دادن به این آلبوم به آرامشی باور نکردنی برسید. نوع اهنگ‌های این آلبوم Instrumental (بدون کلام) است، که با استایل‌های Techno House Euro Pop Trance آماده و آهنگسازی شده‌است.

loveech

این البوم خیلی مورد توجه قرار گرفت. تمام ۸ آهنگ این آلبوم توسط خود لاویچ آهنگسازی شده بودند و در آهنگسازی این آلبوم وی فقط به کیفیت واستاندارد های موزیک ، فکر می کرد و می خواست یک آلبوم متفاوت باشد و همینطور هم شد.

این آلبوم به عنوان بهترین اثر لاویچ بین مردم شناخته شده است و نتایج نظر سنجی گواه این مطلب است.


نتایج نظر سنجی پیرامون این آلبوم:

۳D World
۱۵۰۴۲۵٫۵%
Glucose
۱۳۲۲۲۲٫۴%
Danger of death
۷۵۴۱۲٫۸%
Spirit glucose
۵۲۹۹%
Warning
۵۲۱۸٫۸%
Glucose 6 – PD
۴۸۹۸٫۳%
Something About Us
۴۲۰۷٫۱%
Last day
۳۶۷۶٫۲%

تعداد آرا:  ۵۹۰۸
اولین رای:  پنجشنبه ، ۴ شهریور ۱۳۸۹ ، ۱۸:۵۹
آخرین رای:  پنجشنبه ، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ، ۲۱:۴۳


درباره آهنگ «جهان سه بعدی»

 


 

موسیقی ۳D World را از چندین زاویه می‌توان بررسی کرد، که در این مطلب به سبک و نوع این آهنگ، که بیانگر احساس غم در دوران آسایش و تفکر به چگونگی رفتار یک انسان و یا خود فرد در گذشته‌است، خواهم پرداخت.

این آهنگ یک موسیقی بدون کلام است. که با ملودی روان و غمناک پیانو کامل شده‌است. وقتی ما آهنگ ۳d World را گوش می‌کنیم : به این احساس می‌رسیم : در یک محیط کاملا” آرام هستیم و آرامش داریم ، ولی از چیزی ناراحتیم که ملودی اول آهنگ یک احساس شادی خفیف زود گذر به ما می دهد.این آهنگ از این نظر سه بعدی نام گرفته است ، چون ملودی اصلی این آهنگ باعت می شود که مغز ما ناخداگاه به تفکر درباره گذشته بپردازد و از میان این افکار که اکثر خاطره های زیبا هستند هیچ کدام مورد توجه مغز قرار نمی گیرد تا درباره اش به تفکر بپردازد . با شروع شدن قسمت دوم پیانو دیگر از غم خبری نیست و سپس یک ملودی شاد کودکانه در قالب یک اندوه بزرگ به گوش ما می رسد . به طوری می توان گفت مغز انسان دیگر نمی تواند اهنگ را تجزیه کند و مرور خاطرات را فراموش می کند و بیشتر به موسیقی توجه می کند ، مغز در ۱ دقیقه آخر آهنگ به یک آرامش واقعی می رسد – که باورنکردنی است . و زمانی به خود می آیید که آهنگ به اتمام رسیده است.این آهنگ فقط برای زمانی که شما ساکن هستید بسیار مفید خواهد بود.

 

آلبوم  Atmosphere

 


 

در سال ۲۰۱۱ آلبوم Loveech به نام Atmosphere منتشر شد.این البوم موسیقی بیکلام الکترونیک بود. که از ۸ آهنگ تشکیل شده .

 

در خیابان های گورستان 

اولین آهنگ سال ۲۰۱۲ با نام In The Cemetery Streets که به معنی : در خیابان های گورستان است ، منتشر شد . این موزیک یک قطعه ۳۲ دقیقه ای است که با تلفیق کردن ملودی های جدید و آهنگ های سال های گذشته ، آماده شده است. نوع موسیقی : تلفیق Trance ، این اثر ۳۲:۲۳ زمان دارد . و کیفیت موزیک بسیار منحصر به فرد است . این اثر به طور کامل ساخته Loveech است . و در ساخت موزیک هیچ همکاری بادیگر آهنگسازان نداشته است. این موزیک اولین موزیک ترنسی است (البته ترنس استاندارد) که در آن از کلمات فارسی استفاده شده ، علاقه شدید لاویچ به زبان فارسی باعث شد تا در این آهنگ ما کلمات شیرین فارسی را بشنویم .

loveech

 

بهترین آهنگ های Loveech

 


درسال ۲۰۱۲ بهترین آهنگ های Loveech در آلبومی به نام LOVEECH Collection البته با بهترین کیفیت MP3 گردآوری شدند ، این آلبوم از ۱۸ آهنگ موسیقی بیکلام الکترونیک تشکیل شده است .نام آثار (LOVEECH Collection) به فارسی به شرح زیر است :

 

جهان سه بعدی , خنثی , اتمسفر , خطر مرگ , محل خطرناک ,خانه مردن, موج مستقیم, گلوکز ۶ فسفات دهیدروژناز , گلوکز ,مقدمه, آخرین روز, [واحه], نسخه اصلی از : این بی عدالتی است، نسخه رادیویی از : این بی عدالتی است، چیزی در مورد ما , روح – گلوکز , خیابان انرژی , هشدار دهنده

ارتباط و همکاری


وی در حال حاضر با هیچ کسی در حال کار و ساخت موسیقی نیست و در گذشته تنها با شبگرد همکاری داشته‌است. از دوستان صمیمی وی می‌توان به هنرمند عزیز شبگرد نیز اشاره کرد. که همیشه با یکدیگر همفکری و همراه بوده‌اند.

وبسایت رسمی


سایت رسمی وی به ادرس www.LOVEECH.com می‌باشد که خود لاویچ به این سایت نظارت کامل را دارد و در قسمتی از این سایت اموزشگاه مجازی موسیقی نیز به چشم می‌خورد که را هنمای خوبی برای هنر آموزان خواهد بود.

 

 

آموزشگاه مجازی موسیقی

 


لاویچ Loveech، بعد از اینکه توانست در موسیقی موفق شود. سایتی را ایجاد نمود تا به کسانی که مشکلات مالی مانعی شده تا نتوانند به موسیقی ادامه دهند کمک کند.

 

 

جدیدترین اخبار و دویدادها پیرامون Loveech
تصاویری از Loveech در قسمت تصاویر سایت
آرشیوی کامل آثار موسیقی بی کلام Loveech
۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *