|

هالووین ۲۰۱۰ با پنج فیلم داغ !

هالووین ۲۰۱۰ با پنج فیلم داغ!

halloween

طبق قرار سنتی فیلم سازان با علاقه مندان ژانر ترسناک جشن آخرین شب ماه اکتبرامسال نیز در سینما با اکران پنج فیلم داغ همراه خواهد بود:

 

اولین فیلم به نام Let Me In است که اولین نقدی که به این فیلم وارد شده اینه که باز سازی شده ی فیلم سوئدی ” ‘Let  the Right One In “است که داستان خروج ارواح خون آشام از قبر در شب هنگام است که خون انسان ها را می مکند .امید وارم کار گردان این فیلم آقای متیو جورج ریوز بتونه این فیلم رومتفاوت از نسخه مشابه سوئدی نمایش بده.

 

 

let me in

فیلم بعدی اره ۷ (سه بعدی) است که طرفداران زیادی داره و از برترین نمایش های چند سال اخیر هست .بنابراین اگر علاقه مند به ژانر جنایی ترسناک هستید این فیلم رو با ترسی متفاوت با بقیه فیلم ها ببینیدو منتظر آن در ۲۳ اکتبر بر روی پرده سینما باشید.من به این فیلم نام نمایش سنتی هالووین رو می دم.کار گردان این اثر آقای کوین گریوترت که کارگردانی سری های گذشته اره از قسمت دوم تا الان رو در کارنامه داره کار سختی رو در نجات این فیلم از کلیشه خواهد داشت.

نمایش بعدی” Paranormal Activity 2 “هست که بیشتر برای افرادی از ما که ترجیح می دهند  ترسی خیالی داشته باشند مناسب است و در رقابت با ارهبه طور همزمان اکران خواهد شد.

paranormal activity 2

آخرت یا(Hereafter) نمایش دیگری از ژانر ترس آمیخته با معنا است که توصیف مرگ از زبان افرادی است که به طرق مختلف مرگ را لمس کرده اند.برای افرادی که به ژانری مشابه مقصد نهایی فکر می کنند این فیلم رو توصیه می کنم.
My Soul to Take” این فیلم شبیه فیلم های قدیمی ژانر وحشت هست که من از الان فکر می کنم فروش زیادی را نصیب خود نکند.آقای وس کراون Wes Craven نویسنده و کارگردان این اثر می باشد.داستان قاتل زنجیره ای است که وارد شهری شده و شروع به کشتن ۷ کودکی میکند که در شبی که ادعا شده او مرده متولد شده اند.۱۶ سال بعد از مرگ این قلتل افراد محله یکی یکی ناپدید میشوند وهمه با این تصور که ممکنه روح قاتل به بدن فردی نفوذ کرده باشه به دنبال قاتل می گردند.این فیلم هم سه بعدی است.

my soul to take


این مطلب برگرفته از مطالب سینمایی روز در مجلات مختلف خارجی و نظرات اینجانب است هر گونه استفاده تنها با ذکر منبع مجاز می باشدنوشته شده توسط Hassan عضو انجمن Loveech.com

۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *