|

بهترین و کاملترین نسخه کیوبیس cubase چیست؟

فهرست انجمن موسیقی شناسی آموزش نرم افزار های آهنگسازی و تجهیزات استودیویی بهترین و کاملترین نسخه کیوبیس cubase چیست؟

• این موضوع (تاپیک) 1 پاسخ 2 کاربر آخرین به روزرسانی در 3 ماه، 1 هفته پیش توسط لاویچ. ((این موضوع 149 بار بازدید شده است .))
  • سازنده
    موضوع
    شهاب مظفری
    • موضوعات: 6
    • پاسخ ها: 2

سلام.
    من سالهاست اهنسازی میکنم و با همه ی نرم افزارهای اهنگسازی کار کردم. ولی یه سوال همه ذهنمو مشغول میکنه که بهترین نسخه کیوبیس کدومه ؟؟
    از این جهت که امکانات کامل باشه و باگ و مشکل کمتر داشته باشه؟؟
    شما چه راهنمایی میکنی ممنون از سایت لاویچ دات کام

و موسیقی و دیگر هیچ

0
نمایش 0 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
    پاسخ‌ها
      لاویچ
        • موضوعات: 6
        • پاسخ ها: 32

درود بر شما
      قبل از هرچیز باید بگم که صددرصد بهترین نسخه کیوبیس آخرین ورژن این نرم افزاره که باید حتما از سایت اصلی خریداری کنید و از امکانات این نسخه بدون باگ و مشکلاتی که در نسخه های قدیمی دیده میشه استفاده کنید.
      – اما اگه به دنبال ورژن کرک شده اید و میخواین با یک ورژن نسبتا کامل کاراتون انجام بدید به نظر بنده نسخه Cubase 5.1 که در 2009 منتشر شد می تونه خوب باشه به دلیل اینکه بهترین و کاملترین نسخه (از نظر اینکه کامل کرک شده ) و فضای کاری این نسخه با سیستم های قدیمی و کم سرعت می تونه سازگار باشه و محدودیت های ADD TRACK که در نسخه های جدید دیده میشه در این نسخه قابل قبوله .
      همچنین نسخه راحت و سریعتر در کامپیوتر های خانگی اجرا میشه با نسخه های مختلف ویندوز سازگاره و هنگ نمی کنه و بطور کل تمام ابزار و ترفندهایی که در ورژن های پولی و جدید این نرم افزار میشه انجام داد رو در نسخه 5.1 هم با کمی دقت قابل اجرا است. دقت داشته باشید که ورژن 5.1.0 از سایر ورزن های 5 بهتره / موفق باشید.

به دیگران همان‌طور احترام بگذارید که دوست دارید به شما احترام بگذارند.

1+
  • كپي برداري از مطالب انجمن هاي اين وبسايت ، فقط با ذكر نام نويسنده و آدرس مبحث ، مجاز مي باشد.
  • مطالب مندرج در تالارهای گفتگو لزوما نظر شخص LOVEECH نیست. و مسؤولیت آن به عهده نویسنده مطلب می باشد.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.