/

جذب یک خواننده جدید در گروه لینکین پارک

فهرست انجمن موسیقی شناسی اخبار دنیای موسیقی جذب یک خواننده جدید در گروه لینکین پارک

• سازنده
    جستار
    لاویچ
    • موضوعات: 3
    • پاسخ ها: 23

درود دوستان عزیز / خبری در رابطه با گروه لینکین پارک که خیلی هم کاراشون شنیدم و دوست دارم، خوندم که یه قسمتی از این خبر رو ترجمه می کنم اینجا قرار میدم تا علاقه مندان استفاده کنند:
    مایکل کنجی

متن خبر:
    مایک شینودا خواننده رپ گروه Linkin Park درباره امکان استخدام یک خواننده جدید برای گروه مصاحبه کرده و این موسیقیدان بار دیگر در مورد آنچه آینده گروه لبنکین پارک پس از درگذشت رهبرشان ، چستر بننینگتون اتفاق می افتد ، گفته:
    شینودا در مصاحبه اخیر از این سؤال كه آیا این گروه به دنبال یك خواننده دیگر است؟ ، گفت: “الان هدف من پیدا کردن خواننده نیست. من فکر می کنم باید به طور طبیعی اتفاق بیفتد و یک خواننده وارد گروه شود. و اگر کسی را پیدا کنیم که یک فرد عالی باشد که فکر می کنیم از نظر شخصیتی و از نظر سبکی مناسب است ، می توانم ببینم که وارد گروه شود”

یعنی گفته جذب خواننده جدید باید به طور طبیعی اتفاق بیفتد.

در جایی دیگه ای از این مصاحبه نوشته بود که:

وی افزود که تغییر خواننده “به جای جایگزینی” Bennington نخواهد بود ، زیرا “او هرگز نمی خواهد این احساس را داشته باشد که کسی را بجای چستر جایگزین می کنیم”.
    و احترام و یادبود چستر محفوظ خواهد ماند.

امیدوارم که استفاده کرده باشید/ ترجمه:loveech
    لینک اصلی خبر:https://www.nme.com/news/music/mike-shinoda-on-linkin-park-recruiting-a-new-singer2450478-2450478

به دیگران همان‌طور احترام بگذارید که دوست دارید به شما احترام بگذارند.

1+
  • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.