/

نزدیک به یک ماه فقط با غم و اندوه از دست دادن جسم بهترین معلم زندگی ام

تو نیستی دنیا زیبا نیست – بهترین لطیفه های جهان  قابل به خنداندن من نیستند – فقط با تفکر به لبخند زیبای تو ، لبخندی مهمان لبان خشک من می شود – که ان هم با بد رفتاری میزبان روبرو می شود و مهمانی را ترک می کند . خیلی زود رفتی ، خیلی زود تر آن چیزی که فکر می کردیم اتفاق افتاد – تو رفتی با کوله باری از زخم هایی که مردم حسود این دنیای آهنی برایت به ارمغان می آوردند و هر کدام ار طریقی روح لطیفت را خراشیدند . جملات قادر به بیان احساسات قلبی من نیستند . سکوت تنها کلمه ای است که می توانم آرامش را در آن بیابم . اما سکوت چاره ی کار نیست و باید با تمام وجود فریاد کشید و از پای نیوفتاد. مایکل جان همیشه در قلب این شاگرد بی انضباط زنده هستی و تا ابد هر حرف هر جمله و هر متنی را بیاموزم مدیون تو هستم .

 

دیشب با بهترین رفیق همه ی دوران زندگی ام صحبت می کردم و او سعی می کرد با صحبت های سنجیده اش مرا به زندگی روزمره ام برگرداند – و من را هم تا حدودی قانع کرد .

رفیق گفت :

مایکل رفته است اما من هنوز با گوش دادن به آهنگ هایش احساسش می کنم و هر بار بیشتر یقین پیدا می کنم که او زنده است . انسان های بزرگ شاید جسم فانی آنها نابود شود – ولی افکار و راهشان نمی میرند – و این اشخاص بزرگ تا آخر دنیا زنده اند. تغییر کن ، یک تغییر بزرگ که اگر کسی تو را دید ، نتواند بشناسد.

از نظر ظاهر : ریش لعنتی را کوتاه کن دستی به روی خودت بکش و و از نظر باطن  فقط می توانم بگویم  روحت را آزاد کن .

و کلی حرف جالب از رفیق عزیزم

دیشب تا الان که ساعت ۶:۳۲ بامداد است پلک روی هم نگذاشته ام و به سخنان او فکر می کردم

و تصمیم خودم را گرفته ام و می خواهم خودم را وارد مصیر اصلی زندگی ام کنم و با آهنگ های مایکل جکسون عزیز ، جان تازه بگیرم و تا آخر عمر با او باشم .

دوستان می توانید این دو عکس رو با هم مقایسه کنید و در نهایت روحیه مرا متوجه می شوید

Loveech   قبل از پرکشیدن مایکل عزیز

Loveech

Loveech 1388/04/31  بیست و شش روز بعد از پر کشیدن مایکل عزیز

loveech  1388/04/31

دوستت دارم مایکل جوزف جکسون بزرگ

Never Say Goodbye

۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *