|

قوانین و مقررات سایت LOVEECH.COM

آرم لاویچ LOVEECH

آرم لاویچ LOVEECH


سایت لاویچ.کام  Www.LOVEECH.coM با آرم  آرم لاویچ LOVEECH برگرفته از حروف کلمه LOVEECH فعالیت خود را آغاز کرد.

لطفا قبل از استفاده از این  سایت و انجمن ها ، مطالب زیر را به دقت مطالعه کنید :

هدف از ایجاد پایگاه لاویچ.کام : لاویچ.کام یک سایت فرهنگی و هنری است که بیشتر در زمینه ساخت موزیک بیکلام و عکاسی فعالیت میکند . و گاهی به تحلیل  و گفتگو درباره سینما می پردازد .

هدف اصلی انتشار دمو  موزیک ها ی ساخته شده توسط ما برای تبادل نظر میان کاربران و اعمال در نسخه های اصلی و همچنین قرار دادن عکس هایی که توسط اعضای سایت از طبیعت جمهوری اسلامی ایران گرفته شده اند، می باشد. بیشتر بدانید …

قوانین و مقررات به شرح زیر است :


به لحاظ حفظ قانون سایت و مشخص کردن اهداف و همچنین راحتی کاربران این قوانین را وضع کرده ایم .

 

۱- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

۲ –  کاربران می بایست در هنگام ارسال مطلب و بحث در انجمن ها و ابراز سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

راهنمایی در این زمینه : ‌برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی مطلب خود استفاده کنید.

۳ –  در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

۴ –  لطفاً در هنگام پاسخ به  مبحث و ارسال نظر ، از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر شود خودداری فرمایید.

قوانین سایت LOVEECH.COM  در هر ماه مورد بررسی مجریان سایت قرار می گیرد و ممکن است ماده جدیدی به این صفحه اضافه گردد و شما برای راحتی خود و کاربران این قوانین را رعایت کنید.

قانون کپی رایت : در صورتی که میخواهید از مباحث و مطالبی که در این سایت ذکر شده است در جایی دیگر و یا در سایت خود استفاده کنید ذکر نام سایت (LOVEECH.COM) و نام نویسنده مطلب الزامیست و در صورت امکان لینک کامل مطلب را هم برای اطلاعات بیشتر ذکر نمایید.

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم.

 


 

قبول کردن قوانین و مقررات و ثبت نام در سایت

۱+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *