Get Adobe Flash player

لاویچ را در شبکه های اجتمائی دنبال کنید.
بخشی از مطالب مربوط به اخبار آثار و انتشار موزیک و بیوگرافی را در صفحات اجتمائی  LOVEECH پیگیری کنید.%متشکریم.
بازدید کننده عزیز برای آگاهی از آخرین اخبار در تلگرام به کانال LOVEECH در تلگرام مراجعه کنید.

postheadericon آخرین رویدادهای لاویچ.کام

postheadericon قوانین و مقررات سایت LOVEECH.COM

اخبار لاویچ - قوانین سایت

سایت لاویچ.کام  Www.LOVEECH.coM با آرم  آرم لاویچ LOVEECH برگرفته از حروف کلمه LOVEECH فعالیت خود را آغاز کرد.

لطفا قبل از استفاده از اين  سایت و انجمن ها ، مطالب زير را به دقت مطالعه كنيد :

هدف از ایجاد پایگاه لاویچ.کام : لاویچ.کام یک سایت فرهنگی و هنری است که بیشتر در زمینه ساخت موزیک بیکلام و عکاسی فعالیت میکند . و گاهی به تحلیل  و گفتگو درباره سینما می پردازد .

هدف اصلی انتشار دمو  موزیک ها ی ساخته شده توسط ما برای تبادل نظر میان کاربران و اعمال در نسخه های اصلی و همچنین قرار دادن عکس هایی که توسط اعضای سایت از طبیعت جمهوری اسلامی ایران گرفته شده اند، می باشد. بیشتر بدانید ...

قوانین و مقررات به شرح زیر است :به لحاظ حفظ قانون سایت و مشخص كردن اهداف و همچنين راحتی کاربران اين قوانين را وضع كرده ايم .

 

1- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

2 -  کاربران می بایست در هنگام ارسال مطلب و بحث در انجمن ها و ابراز سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

راهنمايي در اين زمينه : ‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي مطلب خود استفاده كنيد.


3 -  در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

4 -  لطفاً در هنگام پاسخ به  مبحث و ارسال نظر ، از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر شود خودداری فرمایید.

قوانین سایت LOVEECH.COM  در هر ماه مورد بررسی مجریان سایت قرار می گیرد و ممکن است ماده جدیدی به این صفحه اضافه گردد و شما برای راحتی خود و کاربران اين قوانين را رعایت کنید.


قانون كپي رايت : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و مطالبی كه در اين سایت ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت (LOVEECH.COM) و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك کامل مطلب را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم.

 


 

قبول کردن قوانین و مقررات و ثبت نام در سایت

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 17 اسفند 1393 ، 13:07)

 دیدگاه شما ✔ فرستادن این مطلب به دوستان
امروز : جمعه
31. فروردين 1397
4. شعبان 1439
20. آوریل 2018
آرشیو رویدادها
Powered by mod LCA
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تبلیغات در لاویچ .کام