Get Adobe Flash player

لاویچ را در شبکه های اجتمائی دنبال کنید.
بخشی از مطالب مربوط به اخبار آثار و انتشار موزیک و بیوگرافی را در صفحات اجتمائی  LOVEECH پیگیری کنید.%متشکریم.
بازدید کننده عزیز برای آگاهی از آخرین اخبار در تلگرام به کانال LOVEECH در تلگرام مراجعه کنید.

postheadericon اینترنت و سرزمین رویا

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 
اخبار لاویچ - وبلاگ
واسه من خیلی جالبه بدونم بچه های LOVEECH به اینترنت معتاد هستند یا اینکه تعادل رو حفظ می کنند . در کل می خوام بدونم روزی چند ساعت پای کامپیوتر هستید و روزی چند ساعت اینترنت وصل میشید .


من که دیگه شورشو در آوردم ، و واقعا فکر می کنم که معتاد هستم ، چون الان نسبت به دوستان و اطرافیان خودم خیلی بی تفاوت شدم و فقط تو عالم مجازی سیر می کنم . خود من بسته به شرایط از 3 تا 24 ساعت و گاهی دو الی سه روز پای کامپیوتر هستم بدون اینکه بخوابم .

من  حسین صباغی وقتی خواب می بینم خواب هام تصویر تر و تمیزی نداره یعنی مثل یه فیلم خواب نمی بینم . اما چند وقت پیش یه خواب عجیب دیدم تصویرش صاف صاف بود . خواب دیدم مرحوم شدم و به عالم برزخ رفتم . و می دونستم که در عالم برزخ هستم ، اونجا که بودم جمیع اموات و گذشتگان تشریف داشتن .

منم با اونها همنشین و هم صحبت بودم . اونجا جای سرسبز و خوش آب و هوایی بود ولی محیطی که من می دیدم یه محیط شهری بود . یعنی آپارتمان و ...


خلاصه من که داشتم اونجا گشت و گذار می کردم رفتم یه جایی ، دیدم مثل کافی نت یه عده نشستن پشت کامپیوتر منم که دیوونه کامپیوتر دلم داشت آب میشد . خلاصه یه دستگاه خالی شد و من رفتم پاش نشستم . اونجا فهمیدم که اونجا هم اینترنت هست ولی ارتباطی با اینترنت دنیای زنده ها نداره ، خلاصه من نشسته پای شبکه اموات و هرچی زور داشتم زدم که یه راهی پیدا کنم که بتونم با عالم زنده ها ارتباط برقرار کنم و بگم که من اینجا هستم و جام خوبه . خلاصه هرچی تلاش کردم نشد و در همین گیر و دار از خواب پریدم و خیلی هم حالم گرفته بود . این خوابه یه چند روزی منو تحت تاثیر قرار داده بود .

ببخشید طولانی شد ، خیلی دوست دارم شما هم در این مورد صحبت کنید .

 


Instagram
 دیدگاه شما ✔ فرستادن این مطلب به دوستان
امروز : جمعه
31. فروردين 1397
4. شعبان 1439
20. آوریل 2018
آرشیو رویدادها
Powered by mod LCA
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جدیدترین مطالب و تغییرات سایت خود آگاه میشوید.تبلیغات در لاویچ .کام