وبسایت بطور کامل انتقال یافت

دورود همراهان عزیز موسیقی لاویچ امروز وبسایت بطور کامل انتقال یافت و صفحه نخست سایت به پرتال فارسی متصل شد و بزودی بخش فروشگاه راه اندازی میشود، و انجمن جدید … ادامه مطلب…وبسایت بطور کامل انتقال یافت

فرم ثبت نام و ارتباط با ما موقتاً غیر فعال گردید.

  وقت عزیزان بخیر به دلیل حمله اسپمر ها به صفحات  (ثبت نام و ارتباط با ما) این دو قسمت سایت فعلا غیر فعال شد.برای ارتباط با ما به صفحه … ادامه مطلب…فرم ثبت نام و ارتباط با ما موقتاً غیر فعال گردید.

طرح بندی مطالب سایت بهبود یافت.

سلام همراهان عزیز مسیر طراحی تم Solar سایت تا ۹۵ درصد پیشرفت داشته است و اکنون طرح بندی مطالب سایت بهبود یافت. لطفا نظرات ارزشمندتان را به آدرس ایمیل Info{at}Loveech.com … ادامه مطلب…طرح بندی مطالب سایت بهبود یافت.

ما را در شبکه اینستاگرام دنبال کنید.

لاویچ صفحه اینستاگرام خود را راه اندازی کرد. مخاطبان لاویچ.کام می توانند بخشی از مطالب مربوط به اخبار آثار و انتشار موزیک و بیوگرافی این هنرمند  را از صفحه اینستاگرام  … ادامه مطلب…ما را در شبکه اینستاگرام دنبال کنید.

معرفی آهنگ جهان سه بعدی در وبسایت جامع بیکلام موزیک

در دنیای مجازی یکی از بزرگترین و معروفترین آرشیو های  موسیقی بیکلام  , وبسایت BikalamMusicDotCom می باشد و افراد زیادی  از خدمات منحصر به فرد و آنلاین این سایت استفاده … ادامه مطلب…معرفی آهنگ جهان سه بعدی در وبسایت جامع بیکلام موزیک